משרדנו, בס וסטפנוב, מבין משרדי עורכי הדין הבולטים והמובילים בתחום דיני המשפחה, צוואות וירושות. המשרד פועל ומנהל תיקי משפחה על כל רבדיהם, הן ללקוחות ישראל והן ללקוחות מחוצה לה.משרדנו מומחה בפתרון בעיות בתוך המשפחה וביישוב סכסוכים.


לקוחות המשרד זוכים לליווי משפטי צמוד:

מעמד אישי – החל מהגשת בקשה ליישוב סכסוך ולוויו בהליך עצמו ואף הגעה להסכם גירושין כולל, וזאת במידה ויש שיתוף פעולה מהצד השני.

כאשר הליך יישוב סכסוך מסתיים, הלקוח ילווה בהליך המלא בערכאה משפטית בהגשת התביעות מתאימות בנסיבות המקרה הספציפי שלו, לרבות תביעת משמורת, תביעה רכושית, תביעת מזונות ילדים, מזונות אישה, תביעה לשלום בית תביעה לביטול/אכיפה הסכמים שונים אשר נחתמו בין הצדדים.

חשוב להדגיש, במידה והאב פושט רגל, אנו מעניקות ליווי בגביית המזונות בהליך פשיטת הרגל.

משרדנו עוסק:

בכתיבת הסכמי ממון, הורות משותפת, הסכמי גירושין, פירוד וחיים משותפים.

צוואות וירושות – משרדנו עוסק בעריכת צוואות, טיפול בבקשות לצו ירושה או צו קיום צוואה ובהגשת התנגדויות לצו ירושה/ צו קיום צוואה, עריכת הסכמי חלוקת עיזבון וניהול התביעות בבית המשפט.

ישראל אינה סובלת ממחסור בעורכי דין, אז מה מייחד את המשרד שלנו?

אנו, עורכת הדין ג'ני סטפנוב ועורכת הדין גלית בס ויצמן, שואפות להעניק ללקוח את מכלול הכלים, והכל על מנת לעבור את ההליך בצורה הטובה ביותר. בעת הצורך נדאג לקשר את הלקוח עם אנשי המקצוע המתאימים לכל אחד, כדי שיוכל להתפנות רגשית לניהול ההליך ויקבל את הסיוע והתמיכה הדרושים לו.

חזון המשרד 

משרדנו, בס וסטפנוב, עוסק הן בתחום דיני המשפחה ודיני הירושה.

משרדנו שואף למצוא את הפתרון הנכון עבור כל אחד ואחת, להביא ליציאה לחיים חדשים ושלווים.

אנו שואפות להעניק סיוע ומענה מקצועי, אישי ללקוחותינו ובעת הצורך לקשר עם אנשי מקצוע המתאימים לכל אחד ואחת.

השקפת עולמנו היא לראות את טובת הילד בהליך הגירושין של ההורים.

משמורת משותפת הינה הדרך הטובה ביותר לסיים את ההליך, ככל שלשני הורים מסוגלות הורית תקינה, וככל שעד שהחליטו להפריד את דרכם, שניהם לקחו חלק פעיל בחייו, כי בסופו של יום הילד לא בחר, כי הוריו יתגרשו. חשוב לנו לציין, כי במקרים בהם אחד מההורים אינו מסוגל לגדל את ילדיו, הגישה תהיה שונה בעת ניהול ההליך המשפטי.

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support