עורכות דין בס וסטפנוב 
מהבולטות ומובילות בתחום דיני המשפחה

Bass
Stepanov &

ג'ני סטפנוב וגלית בס ויצמן ממשרד BASS & STEPANOV הן עורכות דין מנוסות, מתמחות בדיני משפחה וגישור, גירושין, מזונות, הסכם ממון, ידועים בציבור, הורות משותפת, צוואות, ובעלות הסמכה לגישור מטעם לשכת עורכי הדין.

חזון המשרד – להעניק ללקוח את כל הכלים הנדרשים והפתרונות הנכונים כדי לעבור את ההליך המשפטי הדרוש בצורה הטובה ביותר. במקרה הצורך – אנו נפנה ונקשר את הלקוח לאנשי המקצוע המתאימים, כדי לקבל את הסיוע והתמיכה הדרושים.

אנו יודעות ומבינות שמאחורי כל סיפור או אתגר עומדים בני אדם, שלרוב נמצאים במצבים סבוכים וקשים לפתירה. זו בדיוק הסיבה ששמנו לנו למטרה להעניק תמיד את הפתרון הנכון ביותר, שיש לו את הסיכוי הטוב ביותר להחזיר את החיים למסלול טוב ובריא יותר.

נשמח לסייע ולתרום מהניסיון שצברנו, וכמובן לתת לכם ולכן את השירות הייחודי לנו.

“אנשים מסוימים רוצים שזה יקרה, אנשים מסוימים מתפללים שזה יקרה, אחרים גורמים לזה לקרות” 

-מייקל ג'ורדן –

ליצירת קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

[leadercf7 campid="6810"]

ממליצים עלינו!

הסכם ממון

הסכם ממון, למי שלא מכיר – הוא הסכם שמגדיר איך לחלק את הרכוש האישי והמשותף במקרה של פרידה.  למרבה הצער, רבים מהזוגות שנפרדים מבינים מאוחר מדי עד כמה היה נחוץ להם הסכם כזה מלכתחילה, וההבנה המאוחרת הזו גוררת איתה הפסדים כספיים קשים ועוגמת נפש לא מבוטלת כלל וכלל. מי צריך הסכם כזה? 
  • כל מי שנמצא בזוגיות, מכל סוג שהוא, בין אם התחתנו ובין אם לא. דעו לכם שגם זוגות שחיים חיים משותפים בישראל ('ידועים בציבור') יתחלקו ברכוש אם אחד הצדדים יבקש לעשות זאת, ויוכל להוכיח שהייתה כוונה לחלוקה כזו עוד בזמן הזוגיות.
  • אמורה להגיע ירושה מתישהו בחיים?… טבעי לחשוב על זה, וחכם להיערך לזה. הסכם ממון יכול להסדיר שכסף שהתקבל בירושה יישאר בשלמותו בצד המקבל, ללא צורך בחלוקה במקרה שנפרדים.
העתיד ורוד, ואמונה באהבה היא נוסחה מנצחת לחיים מאושרים, אין ספק בזה.  יחד עם זאת, כדאי לפעול בחוכמה מתוך הבנה שבחיים קורים דברים לא צפויים. עשו את הצעד הנכון עבורכם והקדימו תרופה למכה.
קראו עוד

צוואות

צוואה היא מסמך משפטי שמאפשר לסלול דרך בטוחה לחלוקת הירושה שלכם לפי רצונכם, ולמנוע חיכוכים או אי הבנות בין אלה שנותרו לאחר לכתכם מהעולם.

מי צריך צוואה?  
בגדול – כל מי שמחזיק ברכוש, מכל סוג שהוא, בהנחה שאותו אדם רוצה שרכושו יחולק בדרך הרצויה לו.
ישנם גם מקרים שבהם כדאי לערוך צוואה כדי לוודא שהרכוש לא יחולק לפי החוק "היבש"… הנה כמה כאלו:

  • במקרה שרק אחד מבני הזוג הולך לעולמו, הצד השני מקבל את הירושה על פי חוק – גם אם בני הזוג היו בתהליך גירושין (שלא הושלם)… מצב זה קורה יותר ויותר ובדיעבד לא ניתן לעשות דבר. 
  • במקרה שתרצו לחלק את הירושה לילדים לפי תמהיל שמותאם לכם. לדוגמה – אחד הילדים כבר קיבל מכם סכום כסף או רכוש במהלך חייכם, ותרצו ששאר ילדיכם (שלא קיבלו כסף או רכוש), יקבלו חלק גדול יותר מהירושה. מאחר שהחוק מחלק בצורה שווה את הירושה, לא תוכלו לעשות זאת ללא צוואה מסודרת.

מקרים כאלו קורים במציאות, בגלל שלא תמיד חושבים קדימה על היום שאחרי, ולפעמים בגלל שאלו מחשבות שמעדיפים שלא להיכנס אליהן… מובן לגמרי, אך בפועל התוצאות שמתקבלות הן מנוגדות לחלוטין לתפיסה ולדרך שלכם.

צוואה מגדירה את חלוקת הירושה, וכך היא יכולה לתת לכם שקט, בידיעה שדאגתם שסכומי הכסף שחסכתם במהלך החיים ינותבו למקומות הנכונים, ובביטחון שהחלטותיכם יקוימו בדיוק כפי שאתם רוצים, גם כשלא תהיו כאן כדי לאכוף אותן.

כל זה מסתכם ל-2 שאלות פשוטות – 

כמה חשוב לכם שחלוקת רכושכם תהיה לפי רצונכם? ועד כמה תרצו למנוע וויכוחים או אי הבנות בין היקרים לכם?

 

קראו עוד

ייפוי כח מתמשך

ייפוי כוח מתמשך הוא מסמך שמאפשר לכם לקבוע איך חייכם יתנהלו בזמן שלא תוכלו לנהל אותם בעצמכם. נכון, מחשבות על ימים כאלו הן קשות… אבל יחד עם זאת כדאי לקחת בחשבון שהעתיד אינו צפוי, 
כך שכל אחד מאיתנו יכול למצוא את עצמו בנקודה בה הוא תלוי בחסדיהם של אחרים.
מכירים את אנשי ה"לי זה לא יקרה"? אלו אותם אנשים שטוענים שכל עוד צעירים – לא צריך לדאוג לזה, ואם אין רקע של מחלות במשפחה – גם לא צריך. ואם בכל זאת צריך? "אז ימנו לי אפוטרופוס שידאג לי"… אך מי יהיה אותו אפוטרופוס והאם הוא יידע מה הרצונות שלכם?
השאירו את היכולת לנהל את חייכם בידיים שלכם – הגדירו כיצד לפעול עם הכספים שחסכתם, בחרו את המקומות בהם תרצו לגור, קבעו את המקומות האפשריים בהם תהיו מוכנים לקבל טיפול רפואי, וכמובן כל רצון אחר שרלוונטי לעתיד שלכם.
אולי העתיד הזה רחוק, אבל הצעד החכם הוא להיות מוכנים, פשוט כי החיים מלאים בהפתעות.
קראו עוד

ליצירת קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

[leadercf7 campid="6810"]

LAW
FIRM

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support